Vores medarbejdere

  • Claus E. Eskildsen
    Claus E. Eskildsen
    Økonomi + admini-stration i DK & US
    Tlf.: +45 63 61 77 78
    Dir.: +45 40 75 71 22
    E-mail: claus@kami.dk
  • Morten Lysemose
    Morten Lysemose
    Værkstedsformand
    Tlf.: +45 63 61 77 78
    Email morten@kami.dk
  • Nis Bjerring
    Nis Bjerring
    Projekter/Engineering, QHSE samt salg
    Tlf.: +45 63 61 77 78
    Dir.: +45 60 29 77 78
    E-mail: nis@kami.dk
  • Henrik Sieron
    Henrik Sieron
    Driftstekniker
    Tlf.: +45 63 61 77 78
    E-mail: henrik@kami.dk
  • Peter Billum
    Peter Billum
    Tilbud og produktion
    Tlf.: +45 63 61 77 78
    E-mail: peter@kami.dk

  • KAMI
    Fakturaer sendes til:
    E-mail: faktura@kami.dk
    Tlf.: +45 63 61 77 78

Facebook

facebook logo

Administration, KAMI STÅL A/S og COTECH

KAMI JERN ApS

Adresser

Administration:

L. Frandsensvej 5
5600 Faaborg
Danmark

Tlf:+45 63 61 77 78
Fax: +45 62 61 87 80
E-mail: kami@kami.dk
Faktura: faktura@kami.dk

KAMI STÅL A/S

L. Frandsensvej 5
5600 Faaborg
Danmark

CVR: 21 57 88 00
Kontonr.: 0828-8015564548

KAMI JERN ApS

Værkmestervej 2
5600 Faaborg
Danmark

CVR-nr: 26 21 87 05
Kontonr: 0828-0000471836

COTECH ApS

L. Frandsensvej 5
5600 Faaborg
Danmark

CVR: 28 96 25 33
Kontonr.: 0828-0001592858
Tlf: +45 30 78 79 80
Fax: +45 62 61 87 80
E-mail: nis@kami.dk

KAMI TECH Inc.

2001 W. Garfield St. Ste C-110
Pier 90 Bldg. A-310
Seattle, WA 98119

Office: +1 (206) 283-9655
Fax: +1 (206) 283-9144

Skriv til os