Hvem er vi?

KAMI udfører engineering og er en ordreproducerende virksomhed indenfor rustfrit stål, sort stål, højstyrke og aluminium til metalindustrien.

KAMIs kvalitetssikringssystemer, vores fleksible medarbejdere, og den fleksible maskinpark sikrer dig den rette kvalitet, og en hurtig leveringstid!

Vi har ingen egne produkter – vi er derfor kun til for dig som kunde!

Kontakt os for at høre hvad vi kan gøre for dig.

Skriv til os


Administration, KAMI STÅL A/S og COTECH

KAMI JERN ApS

Adresser

Administration:

L. Frandsensvej 5
5600 Faaborg
Danmark

Tlf:+45 63 61 77 78
Fax: +45 62 61 87 80
E-mail: kami@kami.dk
Faktura: faktura@kami.dk

KAMI STÅL A/S

L. Frandsensvej 5
5600 Faaborg
Danmark

CVR: 21 57 88 00
Kontonr.: 0828-8015564548

KAMI JERN ApS

Værkmestervej 2
5600 Faaborg
Danmark

CVR-nr: 26 21 87 05
Kontonr: 0828-0000471836

COTECH ApS

L. Frandsensvej 5
5600 Faaborg
Danmark

CVR: 28 96 25 33
Kontonr.: 0828-0001592858
Tlf: +45 30 78 79 80
Fax: +45 62 61 87 80
E-mail: nis@kami.dk

KAMI TECH Inc.

2001 W. Garfield St. Ste C-110
Pier 90 Bldg. A-310
Seattle, WA 98119

Office: +1 (206) 283-9655
Fax: +1 (206) 283-9144

Vores medarbejdere

Claus E. Eskildsen

Claus E. Eskildsen

Økonomi + administration i DK & US

Tlf.: +45 63 61 77 78
Direkte: +45 40 75 71 22
E-mail: claus@kami.dk

Peter Billum

Peter Billum

Tilbud og produktion

Tlf.: +45 63 61 77 78
E-mail: peter@kami.dk

Nis Bjerring

Nis Bjerring

Projekter/Engineering, QHSE samt salg

Tlf.: +45 63 61 77 78
Direkte: +45 60 29 77 78
E-mail: nis@kami.dk

Morten Lysemose

Morten Lysemose

Værkstedsformand

Tlf.: +45 63 61 77 78
E-mail: morten@kami.dk

Henrik Sieron

Henrik Sieron

Driftstekniker

Tlf.: +45 63 61 77 78
E-mail: henrik@kami.dk